Душові піддони - надійна основа для душових кабін


Останнім часом дуже часто при виборі наповнення для ванної кімнати вибір падає на душову кабіну, а не ванну. Так, як би це дивно не звучало, але ті, хто любить поніжитися і розслабитися у ванній в меншості.

Якщо вже споживач вибирає душову кабіну, то вона повинна відповідати всім його побажанням: бути максимально практичною і функціональною, мати оригінальний і стильний зовнішній вигляд, щоб не поступатися ванній.

Напевно, основним складовим елементом в душовій кабіні є душовий піддон. Ця деталь повинна бути грамотно продумана до дрібниць.

Різні виробники і постачальники пропонують душові піддони різних видів.

Наша компанія має особливий асортимент цієї продукції. Ми спеціалізуємося на реалізації душових піддонів оригінальних моделей - душові піддони з штучного каменю (литого мармуру).

Піддон для душової кабіни такого типу поєднує в собі мінімалістичний дизайн, міцність, оригінальний зовнішній вигляд.

Ми пропонуємо душові піддони в двох кольорових рішеннях - «білий» і «графіт». Це універсальні кольори, що дають можливість гармонійно поєднувати їх із загальним дизайном ванної кімнати.

Душові піддони виготовляються в шістьох розмірних варіантах, що дає можливість клієнту точно підібрати відповідний розмір, виходячи з простору ванної кімнати. Якщо ці габарити не підходять для вашої ванної, є можливість обрізати їх до потрібного розміру, але з обмеженням (не більше 3 см по краях, і не більше 10 см спереду зі сторони сифона).

Одною з головних переваг душових піддонів з литого мармуру вважається міцність і стійкість до механічних пошкоджень, про що говорить матеріал виготовлення.

Що стосується інших переваг, до них варто віднести надійність, тривалу експлуатацію, герметичність, компактність, оригінальний вид.

Монтаж душових піддонів здійснюється дуже просто - їх достатньо приклеїти до бетону на спеціальний клей для плитки або каменю.

Ми пропонуємо кілька варіантів установки піддонів для душової кабіни: на рівні з підлогою, наполовину заглиблений в підлогу, на поверхні підлоги (не заглиблений).

Кожен із цих способів ніяк не позначається на якості або інших технічних характеристиках піддонів. Це виключно побажання клієнта відповідно до індивідуальних характеристик його ванної кімнати.

Купити душовий піддон із штучного мармуру можна, звернувшись до наших менеджерів за вказаними контактними телефонами. Компетентні спеціалісти нашої компанії підберуть для вас душовий піддон необхідного розміру, з огляду на всі ваші вимоги і побажання.