Душові кабіни – невід’ємний атрибут в інтер'єрі ванної кімнати


Сучасний ринок сантехніки пропонує широкий асортимент продукції для ванної кімнати. Вибір настільки великий, що споживачеві часто буває дуже складно визначитися.

Виробники пропонують продукцію різного стилю (від стандартних примітивних моделей до оригінальних дизайнерських рішень), різних матеріалів, різної комплектації і т.д.

Перед тим як зробити вибір потрібно вирішити для себе декілька важливих питань: наповнення ванної кімнати, стиль. При цьому враховувати якість матеріалів, фінансову сторону і, напевно, модні дизайнерські тенденції.

Якщо говорити про функціональне наповнення ванної кімнати, то в першу чергу слід відповісти на питання — ванна чи душова кабіна?

Досвід багатьох дизайнерів інтер'єру говорить про те, що більш практичним рішенням споживачі вважають душові кабіни або вибирають і те й інше.

Душові кабіни також представлені широким асортиментом моделей — кабіни, душові куточки, розсувні душові кабіни, перегородки і т.д.

Наша компанія пропонує весь асортимент продукції цього виду, більше того з можливістю замовити індивідуальні моделі.

Душова кабіна виготовлена з гартованого скла, товщиною 8 мм (що в двічі більше за товщину пластику), а фурнітура – з нержавіючої сталі марки AISI 304, тому ми можемо гарантувати якість матеріалів і продукту в цілому, їх надійність і міцність. Наша продукція – це виключно екологічно безпечні матеріали виготовлення.

Скляні душові кабіни завжди актуальні в інтер'єрі ванної кімнати будь-якого стилю. Тому, зробивши вибір на їхню користь, ви точно не помилитесь. Ефектний зовнішній вигляд – далеко не головна їх перевага. Скляні душові кабіни та душові куточки прості в установці, компактні (займають дуже мало простору), а також прості в догляді (легко чистяться за допомогою звичайних миючих засобів).

Окремою перевагою, що має скляна душова кабіна є ціна, що вас здивує. Наші душові кабіни — це грамотне поєднання лояльної ціни і високої якості.

У нас завжди є можливість відвантажити продукцію одразу на наступний день після замовлення, якщо тільки мова не йде про індивідуальний проект.

Ми пропонуємо не тільки продукт, а цілісне рішення. Наші фахівці підберуть для вас повністю укомплектовану душову кабіну, що відповідає необхідним розмірам і параметрам, кольоровим рішенням і вашим індивідуальним побажанням.

Завдяки команді компетентних спеціалістів, знанню ринку цієї сфери, вивченню технологій і інновацій можемо з упевненістю сказати, що скляні душові кабіни стануть функціональним, практичним і стильним доповненням вашої ванної кімнати.

Купити душову кабіну ви можете, скориставшись контактами, вказаними на сайті. Наші менеджери нададуть вам компетентну консультацію по кожному продукту і відповідять на всі поставлені запитання.